Bransoletka z kamieni

Zamów od 99 zł

Moc kamieni szlachetnych dostępna dla Ciebie!

Uzdrawiają, wspierają w działaniu, regenerują to podstawowe właściwości kamieni szlachetnych. Ich działanie fascynowało ludzi od wielu tysięcy lat. Już w starożytności korzystali z nich Babilończycy, Egipcjanie, Grecy i Rzymianie. Używane zarówno w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej jak i Ajurwedzie. Obecnie, leczenie kamieniami wraca do łask i zdobywa uznanie coraz większej liczby osób.

Choć nie zastąpią tradycyjnej konsultacji lekarskiej, mogą z dużą skutecznością wspierać terapie i wspaniale poprawić nam samopoczucie. Pomagają łagodzić problemy emocjonalne oraz dolegliwości fizyczne, wspomagają procesy oczyszczania organizmu.

Bransoletka ze specjalnie dobranych kamieni szlachetnych to Twój osobisty talizman, który uruchomi Twoje pole ochronne, ochroni przed toksycznymi myślami oraz słowami. Transformujący negatywną energię w pozytywną. Pozwalający zagłębić się w swoje wnętrze i poznać siebie. Ma on ogromną moc nie tylko chronienia od zewnętrznych negatywnych wspływów, ale także transformuje negatywną energię właściciela i zamienia ją w pozytywną.

Kamienie mają niezwykłą moc i mogą dodać energii kobiecie, która je nosi. Mają też bardzo elegancki i klasyczny wygląd.

Bransoletki tworzę sama na indywidualne zamówienie. Zapraszam do rozmowy. Zbadam Twoje potrzeby lub potrzeby bliskiej Ci osoby i stworzę kombinację kamieni, która będzie idealna. Kamienie, których używam to m.in.: agat, akwamaryn, ametyst, granat, cytryn, kwarc, onyks, marmur, jadeit, turkus a także wiele innych.

Zapraszam do kontaktu!

Myślałam, że będzie szybciej

Jasnowidz Amala wykonała rytuał. Liczyłam na szybką poprawę a tu po dwóch tygodniach pojawiła się tylko podwyżka w pracy. Po miesiącu dostałam zaległe pieniądze z urzędu.. Ale gdzie to bogactwo?

Wybrana usługa: Rytuał finansowy
Kamila z Piaseczna
11 grudnia 2018

Nie uwierzyłem dopóki nie przeczytałem

Myślałem, że to zwykłe bzdury. Po przeczytaniu tego co napisala amala mam pewnosc że to ma sens. Nie ma co czekać, trzeba działac i tyle!!1

Wybrana usługa: Rzucenie Uroku
Piotr z Raszyna
6 grudnia 2018

Sama nie wiem…

To było dziwne. Ćwiczylam i nie chudłam. Głodówki itd.. nic. Zupełnie bez zmian. Jakby mój organizm uznawał tylko jedną słuszną wagę i grama mniej. Skusiłam się na rytuał. Po miesiącu waga zaczęła spadać. Nawet przy mniejszej ilości ćwiczeń. Chyba działa 🙂

Wybrana usługa: Rytuał wspierający odchudzanie
Iga z Wrocławia
11 grudnia 2018

dziekuje amala uratowalas mnie

amala przyslala mi instrukcje co i jak wydarzy się w roku 2018 i styczen jak na razie sie sprawdza dziekuje amala!!

Wybrana usługa: Przepowiednia
Kasia z Radomia
5 grudnia 2018

Czas pokaze…

Trudno oceniac cos co jeszcze sie nie stalo, ale wizja jest bardzo obszerna duzo informacji tych dobrych i tych mniej dobrych Analiza wyjsciowa 100% prawdy

Wybrana usługa: Przepowiednia 2018
Eugeniusz z Ełku
10 grudnia 2018