Kamienie i runy szczęścia

Zamów od 99 zł

To 24 znaki wywodzące się od boga Odyna, od Fehu po Othala. Runy zafascynowały mnie jeszcze zanim po raz pierwszy wyjechałam do Skandynawii.

Kamienie, na powierzchni których rytowano runy, wznoszono na terenie Skandynawii od II do XII wieku. Na terenie Szwecji zachowanych jest ponad 2800 kamieni runicznych, w tym prawie połowa w regionie Uppland.

Od wieków wykonuje się wyrocznie runiczne, które działają jak przesłania, podpowiedzi, ostrzeżenia, rady oraz wszystko to, o czym mamy wiedzieć tu i teraz.

Jakie jest podstawowe zadanie kamieni i run? Ich celem jest przede wszystkim poprawa naszego życie i dzięki nim osiągamy cele. I mimo że run jest zaledwie 24, to jedna runa posiada o wiele znaczeń i możliwości. Odpowiednia kombinacja run jest w stanie poprawić nasze finanse, pokonać chorobę, przyciągnąć pracę lub miłość. Magicznych skryptów runicznych są setki – podobnie jak naszych problemów. Runy też świetnie obrazują podłączenia energetyczne, czyli wpływ negatywnej energii na nasze pole energetyczne i nasze czakry. Poprzez podłączenia energetyczne możemy latami mieć problemy zdrowotne, uczuciowe czy finansowe, a to może być wynikiem zaburzonego lub uszkodzonego naszego pola energetycznego. Runy są w stanie wykryć złorzeczenia, przekleństwa, klątwy, uroki, opętania, obecność zmarłej osoby, negatywny wpływ cieków wodnych. W przypadku podłączeń moc run w postaci skryptów i magii świec jest niezbędna.

Zamów swoją runę! Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i wybiorę najwłaściwsze rozwiązanie. Nie czekaj, zmień swoje życie już dziś.

Na kobiety to działa!

Jestem nieśmiałym informatykiem. Myślałem, że nie mam szans u dziewczyny takiej jak Milenka. Chciałem sobie pomóc. Zapłaciłem za rytuał. Eksperyment. No i Milenka się mną zainteresowała 😉 Na razie to początek, ale jest fajnie!

Wybrana usługa: Rytuał miłosny
Mirek z Katowic
15 grudnia 2018

Myślałam, że będzie szybciej

Jasnowidz Amala wykonała rytuał. Liczyłam na szybką poprawę a tu po dwóch tygodniach pojawiła się tylko podwyżka w pracy. Po miesiącu dostałam zaległe pieniądze z urzędu.. Ale gdzie to bogactwo?

Wybrana usługa: Rytuał finansowy
Kamila z Piaseczna
11 grudnia 2018

Wszystko dobrze sie potoczyło!

No i wszystko załatwione. Nie miałem pewności czy sobie poradzę, ale dzięki przewodnictwu i radom Amali dałem rade. Dziękuje i z pewnością wrócę po więcej!

Wybrana usługa: Numerologia
Michał z Raszyna
1 grudnia 2018

Chyba się spóźniłam…

Za długo się wahałam. W końcu postanowiłam, że naprawię nasz związek i zdecydowałam się na rytuał miłosny. Kochamy się. Ale zanim zrobiłam rytuał on już podpisał kontrakt na pół roku do Norwegii… Teraz muszę znów czekać.

Wybrana usługa: Rytuał miłosny
Aldona z Bytomia
14 grudnia 2018

Chudłam, tyłam i schudłam!

Próbowałam wszystkich diet i nic nie działało. Wiedziałam, ze problem jest we mnie. Ale nie wiedziałam gdzie. Nie brakowało mi silnej woli.. Ale nie szło. Dopiero rytuał uwolnił mój umysł od otyłości! Powoli do przodu! Pierwsze w życiu bikini czeka!

Wybrana usługa: Rytuał wspierający odchudzanie
Karolina z Koszalina
3 grudnia 2018