Rytuał kobiecości

Zamów od 99 zł

Jak skorzystać?

1. Kliknij przycisk zamów

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły.

Tożsamość każdej kobiety jest sprawą dość indywidualną. Jakby nie było kobiecość jest bardzo cenną wartością. Czuje się ją o tyle mocniej, o ile jest się jej w pełni świadomą. Traktowanie jej, jako prezentu od życia jest najlepszym z możliwych podejść. Niestety zdarza się tak, że jako kobiety zapominamy o swojej naturze i wielkiej mocy. Ten właśnie rytuał skupia się na przywróceniu pełni kobiecości.

K jak kobiecość

Podczas wykonywania rytuału przywrócenia kobiecości skupiam się na pobudzeniu wrażliwości, piękna, siły i intuicji, które znajdują się w każdej z nas. Widzę, że coraz częściej bywa tak, że kobiety odcinają się od swoich emocji. Swoją jakże pozorną siłę budują na zupełnej obojętności – co jest dużym błędem. Nie są nawet świadome, jak w głębi duszy, bardzo tęsknią za emocjami, które uśpiły.

Może zdziwi Cię to, co powiem, ale poczujesz, że żyjesz dopiero jak czasami popłaczesz, czy będziesz miała ochotę rzucić talerzem. Emocjonalność kobiet jest czymś normalnym i poprzez wykorzystanie tego rytuały chcę to w Tobie przywrócić.

Piękno, intuicja i pełna akceptacja siebie

Podobnie jest z pięknem i akceptacją siebie. Tutaj dotykamy tematu samoakceptacji i pokochania swojego ciała. Zaraz za tym idzie kobieca siła, która charakteryzuje się poczuciem potencjału i wielkiej odwagi. Brakuje tego w Twoim życiu? Jeśli tak, to ten rytuał jest jak najbardziej dla Ciebie!

Nigdy nie korzystasz ze swojej intuicji? A może nie wiesz o jej istnieniu? Nie zawsze udaje się kobietom dostrzec nić porozumienia pomiędzy intuicją, a nimi samymi. Szósty zmysł to potęga, która w Tobie nadal jest jeszcze uśpiona.

Dar, jaki w sobie masz…

Każda kobieta została obdarzona darem o nazwie kobiecość. Tylko nie każda wie o jego istnieniu i świadomie potrafi z niego korzystać. Przywrócenie tej energii jest czymś niewiarygodnym. To odblokowanie pewnych sfer, które bardzo przydają się w życiu. Z chęcią obudzę w Tobie kobiecość i pokażę Ci, jak cenna jest to wartość.  

Oczyszczony!

Trudne dzieciństwo i sadystyczny ojciec ciążyli mi przez lata. Nie umiałem wejść z nową relację. Niszczyłem wszystkie związki. Rytuał pozwolił mi odrzucić przeszłość. Jestem szczęśliwym człowiekiem!!

Wybrana usługa: Rytuał oczyszczający
Mikołaj z Malborka
12 grudnia 2018

Skutecznie. To najważniejsze.

Dobra cena. Szybka realizacja i szybki efekt. Praca na szczęście już zmieniona. Pozdrawiam najlepszą jasnowidz w Polsce!!

Wybrana usługa: Rzucanie uroku
Grzegorz z Gdańska
9 grudnia 2018

Miła obsługa

Pani Amala bardzo dokładnie przedstawiła wizję tego roku. Wiem, czego unikać. Zobaczymy, jak to się potoczy. Ściskam mocno!

Wybrana usługa: Przepowiednia 2018
Iza z Krakowa
7 grudnia 2018

Ogromna nadzieja, że będzie dobrze!

Jesteśmy 10 lat po ślubie i nagle zaczęło się psuć. Mąż chciał odejść. Ja nie wiedziałam, czy go zatrzymać. Analiza naszej sytuacji pokazała nam furtkę do wyjścia z kryzysu. Dziękuję!

Wybrana usługa: Analiza przyszłości związku
Małgorzata z Olsztyna
18 grudnia 2018

Wszystko jak w opisie

Ciekawe informacje, bardzo obszerna wiadomosc, wiele wskazowek i rad. Ciekawe, ze wiele informacji o nas z przeszlosci. Mam nadzieje, ze bedziemy nadal razem.

Wybrana usługa: Analiza przyszłości związku
Marta ze Szczecina
15 grudnia 2018