Rzucanie klątwy

Zamów od 99 zł

Jak skorzystać?

1. Kliknij przycisk zamów

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły.

Klątwa najczęściej jest rzucana w gniewie przez konkretną osobę – jeśli ktoś wyrządził nam sporą krzywdę i najprościej mówiąc chcemy się zemścić. Taka klątwa ma wpływ na zdarzenia życiowe i okoliczności, które najbardziej oddziałują na człowieka. Klątwa jest spotęgowany urokiem, który może zostać rzucony nie tylko na osobę, ale np. na cały teren. Pierwszymi oznakami rzucenia klątwy jest ciągle towarzyszący pech. Ogrom skutków zależy od umiejętności i doświadczenia osoby rzucającej.

Zadośćuczynienie…

Musisz wiedzieć, że największa moc mają te klątwy, które są od razu rzucane w gniewie. Są one tak bardzo naładowane emocjami, że niemal od zaraz działają. Oczywiście, można również rzucić klątwę po upływie jakiegoś czasu – nic nie stoi temu na przeszkodzie.

Przemyśl swoją decyzję!

Pamiętaj, że o wiele łatwiej jest rzucić zaklęcie niż potem je z kogoś zdjąć. Cofnąć jest je bardzo trudno. Za nim zgłosisz się do mnie przemyśl wszystkie za i przeciw, bo co stanie się w momencie, gdy zmieni się Twoje spojrzenie na dany temat? Klątwa gwałtownie pogarsza stan fizyczny i psychiczny. U osoby, na którą została rzucona mogą pojawić się wymioty, bóle głowy i brzucha. Od razu zacznie brakować jej sił i chęci do życia. Również gwałtowne i nagłe wypadki mogą przydarzać się samej zniewolonej osobie, jak i jej rodzinie.

Jak ochronić się przed klątwą?

Często pytacie mnie, jak to jest w drugą stronę, czy można zabezpieczyć się przed klątwą? Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, jest zastosowanie węgla aptecznego. On bardzo łatwo wchłania gaz, a także fluidy wydzielane przez ciała astralne. Kiedy chcemy wykorzystać jego właściwości ochronne – warto go mieć zawsze przy sobie.

Najpierw się dobrze zastanów, a potem skontaktuj ze mną

Jestem osobą, która od wielu lat zgłębia tajniki rzucania klątw. Zanim się do mnie zgłosisz, musisz pamiętać, że magia ma ogromną moc. Poproś o negatywne zaklęcie, tylko wtedy, gdy masz pewność, że dana osoba uczyniła Ci wiele złego i również na nie zasłużyła.  Człowiek opętany urokiem jest bardzo podatny na wszelkie sugestie. Jednym słowem mówiąc, staje się zniewolony.

Wygrałam!

Grałam od lat, ale nigdy nic nie wygrałam. Amala podała mi numery i trafiłam 4! A potem 5! Nadal czekam na 6! Amalo??!! 😀

Wybrana usługa: Typowanie numerów Lotto
Bożenka z Krosna
18 grudnia 2018

On mnie kocha!

Jestesmy małzenstwem 5 lat i nagle w jego pracy pojawila się kobieta. Balam się. Niby mówił, że nic ich nie łączy…Ale wiadomo. Postawiłam na rytauł. Teraz wiem, że nie ma nawet minuty dla niej, bo ciagle zajmuje się tylko mną! Dziękuję Amalo!

Wybrana usługa: Rytuał miłosny
Monika z Jarocina
13 grudnia 2018

Wszystko dobrze sie potoczyło!

No i wszystko załatwione. Nie miałem pewności czy sobie poradzę, ale dzięki przewodnictwu i radom Amali dałem rade. Dziękuje i z pewnością wrócę po więcej!

Wybrana usługa: Numerologia
Michał z Raszyna
1 grudnia 2018

Miła obsługa

Pani Amala bardzo dokładnie przedstawiła wizję tego roku. Wiem, czego unikać. Zobaczymy, jak to się potoczy. Ściskam mocno!

Wybrana usługa: Przepowiednia 2018
Iza z Krakowa
7 grudnia 2018

Wszystko super!

Trochę nei wierzyłam, ale moja sąsiadka mnie namówiła. Rzadko wychodziłam z domu. Bałam się lduzi. Świat mnie przytłaczał, a przecież zawsze byłam towarzyska…Utrata pracy mnie zmienila. Nie umiałam znaleźć nowej. Rytuał oczyszczający pozwolił mi wyjść na nowo z domu. Do ludzi. Do nowej pracy.

Wybrana usługa: Rytuał oczyszczający
Marcelina z Torunia
14 grudnia 2018