Świeca intencyjna

Zamów od 99 zł

Świece są doskonałym przykładem narzędzi rytualnych łączących w sobie wszystkie żywioły (wosk niezapalonej świecy – ziemia, topiąca się, zapalona świeca – woda, paląca się świeca/zapalony knot – ogień, dym świecy/emitowane ciepło/światło – powietrze, intencja, życzenie – eter) transformujące konkretny, materialny atrybut – świecę – w energetykę życzenia, czy też intencji. Wielu współczesnych magów jednak uważa świece za klasyczny przykład pracy z żywiołem ognia i tak właśnie je traktuje.

Ogień jest tworzeniem, narodzinami, początkiem, pierwszym światłem i radością Może być również destrukcyjną, wrogą, należącą do świata chaosu, palącą siłą obracającą wszystko w pył.

Tak oto dualistyczny aspekt ognia wykorzystywany jest również w działaniach magicznych: pozytywnych – oczyszczających, wzmacniających, ochronnych oraz negatywnych – w magii destrukcji, walki i śmierci.

Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywane do rytuałów, wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu. Obecnie, świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Współcześnie, świece stosuje się również do masażu. Posiadają piękne i oryginalne zapachy oraz zawierają wiele składników odżywiających skórę. Świece to także narzędzia do odprawiania rytuałów. Mówimy wówczas o świecach intencyjnych, które pali się w celu uzyskania konkretnej intencji.

Temat palenia świec intencyjnych i posiłkowania się wszelkiego rodzaju rytualnymi dodatkami jest bardzo różnie postrzegany i interpretowany. To także spory dział sprzedaży w ezoteryce. Dlatego bardzo ważne jest to, aby zrozumieć, że te gadżety nie powinny zastępować pracy z czystą energią, a jedynie ją wspierać na etapie kiedy nasze blokady sprawiają, że trudno nam w ogóle zacząć, wejść i zmierzyć się z tematem oraz przepracować obciążenia bez żadnego wsparcia. Większość przedmiotów ma działanie psychologiczne, zatem błędem jest przypisywać im wielką własną moc, ponieważ to my sami nadajemy moc zjawiskom i przedmiotom poprzez naszą wiarę oraz przekonania w to, czy coś działa, jak i na ile. Oczywiście są też energie (częstotliwości fal – barwy i kształty, naturalne prawa) które działają bez względu na to, czy jesteśmy świadomi ich istnienia i działania. Przy wyborze dodatków takich jak świece, kryształy czy zioła najlepiej kierować się czystą intencją i traktować je uczciwie jako to, czym są – protezą lub kulą, na której przez chwilę wspieramy się w okresie rehabilitacji. Warto też zwracać uwagę na wszelkie materiały w Internecie na temat rytuałów – jeżeli ktoś patrzy na temat z poziomu magii, to informacje tam zawarte wymagają weryfikacji w celu uniknięcia stosowania czegoś, co nie znajduje potwierdzenia w Źródle Wszystkiego Co Jest i może być rodzajem ukrytej negatywnej manipulacji energią.

Świece intencyjne, czyli świece do palenia w konkretnych intencjach. Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione bez domieszek parafiny lub sztucznych barwników. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów, ponieważ to nie rozmiar definiuje ich moc. Dobrze wykonana świeca intencyjna (z właściwą świadomością) ma silną energetykę bez względu na rozmiar.

Zamów swoją świecę i zmień czyjeś lub swoje życie!

Nie uwierzyłem dopóki nie przeczytałem

Myślałem, że to zwykłe bzdury. Po przeczytaniu tego co napisala amala mam pewnosc że to ma sens. Nie ma co czekać, trzeba działac i tyle!!1

Wybrana usługa: Rzucenie Uroku
Piotr z Raszyna
6 grudnia 2018

wszystko tak jak trzeba

historia ma kilkanascie lat. Kiedysc bylismy razem, potem on wyjechal do Niemiec. Kochalam go, ale nie zatrzymalam. Kiedy wrocil i sie spotkalismy. Nie odpuscilam. Urok tylko pomogl. Teraz to milosc.

Wybrana usługa: Rzucanie uroku miłosnego
Mirella z Wałbrzycha
13 grudnia 2018

Nowe życie

Mam za soba trudno i dluga historie. Dwa malzenstwa i smierć syna. Czułam, ze to ciagel się za mną ciągnie i nie pozwala iść dalej. Rytuał pozwolił mi zacząć od nowa. Zdjąć ciężar z barkow. Dziękuje Amalo!!!!1

Wybrana usługa: Rytuał oczyszczający
Jadwiga ze Świnoujścia
18 grudnia 2018

Oczyszczony!

Trudne dzieciństwo i sadystyczny ojciec ciążyli mi przez lata. Nie umiałem wejść z nową relację. Niszczyłem wszystkie związki. Rytuał pozwolił mi odrzucić przeszłość. Jestem szczęśliwym człowiekiem!!

Wybrana usługa: Rytuał oczyszczający
Mikołaj z Malborka
12 grudnia 2018

Miła obsługa

Pani Amala bardzo dokładnie przedstawiła wizję tego roku. Wiem, czego unikać. Zobaczymy, jak to się potoczy. Ściskam mocno!

Wybrana usługa: Przepowiednia 2018
Iza z Krakowa
7 grudnia 2018