Plastry Turmalin Astral Clear

Zamów od 99 zł

Specjalistyczny produkt, który pojawił się niedawno na rynku zszokował wielu specjalistów. Nie tylko skutecznością, ale także przystępną ceną i szybkością działania.

Na rynek niemiecki, polski i angielski trafiły nowoczesne plastry, które dzięki domieszce TURMALINU (cennego kamienia szlachetnego) okazały się niesamowicie skuteczne w pozbywaniu się klątwy, złych mocy, złego samopoczucia czy nawet pecha i fatum. Dotychczas przypisywaliśmy powyższe różnym bytom, ale nigdy nie patrzyliśmy w głąb swego ciała. Każda klątwa rzucona na nas (nawet w złości przez sąsiada) zostawia w naszym ciele ślad, który można wycisnąć jak “ropę z rany”. Ponadto, ciało można nasączyć dodatkowo dobrą energią.

  Akurat wtedy wróciłam z Tybetu i wiedziałam, jak ważne jest szybkie działanie. Jeżeli zidentyfikujemy u siebie klątwe, a nie zawsze jest to łatwe, musimy działać natychmiast. Akurat wtedy pracowałam nad Turmalinem i jego właściwościami wysysania złej mocy z człowieka, postanowiłam działać!

Stworzyłam specjalny plaster, wypełniony składnikami, które wzmacniają działanie Turmalinu (kamienia szlachetnego), oraz same nasączają organizm dobrą energią, gdy pozbywają się tej złej. Składniki których użyłam są znane w medycynie, ale rzadko używane w tej życiodajnej kombinacji. W połączeniu z Turmalinem potrafią zadziwiać największych przeciwników takich zabiegów.

 

Analiza składu plastrów Turmalin Astral Clear

 
  • Turmaliny – szereg minerałów szlachetnych. Należą do minerałów rzadkich lub bardzo rzadkich. Nazwa pochodzi od syngaleskiego turmali określającego zdolność do przyciągania.
  • Ocet drzewny – jeden z produktów suchej destylacji drewna drzew liściastych. Często używany w przemyśle do produkcji leków i syropów.
  • Analiza składu plastrów Turmalin Astral Clear
  • Ocet bambusowy – w stanie rozcieńczonym stosowny jest do poprawy stanu włosów i skóry. Wspomaga proces wydalania niepotrzebnych substancji i toksyn z organizmu.
  • Chityna – Włókna chitynowe mają także zdolność wiązania i usuwania kwasów żółciowych i cholesterolu z przewodu pokarmowego. Obniżają tym samym jego poziom w krwiobiegu. Poza tym, włókna chitynowe obniżają ciśnienie krwi i poziom cukru. Korzystnie wpływają na pracę serca i układu krwionośnego.
 

Klątwa nie zejdzie sama, fatum nie przestanie nad tobą wisieć, a złe moce będą prześladować Cię i niszczyć wszystko za co się zabierasz. Daj sobie szanse w tej walce! Napełnij się dobrą energią Wypróbuj Turmalin Astral Clear!    

odwolaj to!!!!111

Denerwowal mnie ten kundel!!!1 Ale nie musiał od razu zdychać! Jak się moj somsiad dowie, ze to ja to Cie znajdee!!!

Wybrana usługa: Rzucanie uroku
Stasiek ze Stalowej Woli
17 grudnia 2018

Nowe życie

Mam za soba trudno i dluga historie. Dwa malzenstwa i smierć syna. Czułam, ze to ciagel się za mną ciągnie i nie pozwala iść dalej. Rytuał pozwolił mi zacząć od nowa. Zdjąć ciężar z barkow. Dziękuje Amalo!!!!1

Wybrana usługa: Rytuał oczyszczający
Jadwiga ze Świnoujścia
18 grudnia 2018

Wszystko jak w opisie

Ciekawe informacje, bardzo obszerna wiadomosc, wiele wskazowek i rad. Ciekawe, ze wiele informacji o nas z przeszlosci. Mam nadzieje, ze bedziemy nadal razem.

Wybrana usługa: Analiza przyszłości związku
Marta ze Szczecina
15 grudnia 2018

Myślałam, że będzie szybciej

Jasnowidz Amala wykonała rytuał. Liczyłam na szybką poprawę a tu po dwóch tygodniach pojawiła się tylko podwyżka w pracy. Po miesiącu dostałam zaległe pieniądze z urzędu.. Ale gdzie to bogactwo?

Wybrana usługa: Rytuał finansowy
Kamila z Piaseczna
11 grudnia 2018

Najlepsza wróżka na świecie!

dziekuje ci amala!! wreszcie mam spokoj i wiem co mam robic! pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkiego dobrego!!!

Wybrana usługa: Oczyszczanie
Romuald z Krzyszewic
16 grudnia 2018