Jak skorzystać z wróżby na telefon?

1. Wybierz interesujący Cię pakiet

2. Kliknij przycisk „Zamów”

3. Automatycznie przejdziesz na stronę zamówienia

4. Zostaw swoje dane: Imię numer telefon i wiadomość

5. W wiadomości możesz podać preferowany termin rozmowy oraz napisać, o czym chcesz porozmawiać

6. Opłać zamówiony pakiet

7. Czekaj na telefon ode mnie!

Potrzebujesz natychmiastowego kontaktu?
Zadzwoń! – (70) 857 77 98

Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co wymaga szybkiego omówienia i pomocy? A może potrzebujesz wsparcia, w sprawie która już od dłuższego czasu nie daje Ci spokoju?

Wróżba przez telefon może być najlepszym rozwiązaniem!

Zadzwoń teraz, a jasnowidz Amala zajmie się Twoją sprawą. Wróżba przez telefon stwarza możliwość bliższego kontaktu i uzyskania szybkiej odpowiedzi.


Jeśli wolisz, żebym to ja do Ciebie oddzwoniła wybierz odpowiadający Ci czas rozmowy:

PAKIET Vip
60 minut rozmowy 1,50 zł za minutę!
162 zł
90
ZAMAWIAM
PAKIET Premium
30 minut rozmowy 2,00 zł za minutę!
89 zł
60
ZAMAWIAM
PAKIET Standard
10 minut rozmowy 2,90 zł za minutę!
49 zł
29,00
ZAMAWIAM

Jak skorzystać z wróżby na telefon?

Wróżba na telefon to nic innego jak standardowa rozmowa przez telefon, tyle że z wróżką. Nie musisz się do niej jakoś specjalnie przygotowywać, jeśli nie chcesz albo nie masz na to czasu. Podczas rozmowy Jasnowidz Amala i tak zapyta Cię o najistotniejsze kwestie. Zrobi wszystko, aby pomóc Ci dotrzeć do źródła problemu i jak najdokładniej odczytać Twoją przyszłość. Wróżba na telefon daje doskonałą możliwość bezpośredniego kontaktu z wróżką, którego nie ma przy innych opcjach – jak wróżba sms, czy na email. Postaw na jasnowidz Amalę i jej wieloletnie doświadczenie. Przekonasz się, że lepiej trafić nie mogłeś. To profesjonalistka w każdym calu, która pomaga ludziom nie od dzisiaj. Doskonale wie, jak przeprowadzić dokładną wróżbę na telefon i tym samym dać Ci odpowiednie informacje i wsparcie. Twoje życie może się zmienić i to jedynie na lepsze. Uchroń siebie i swoich najbliższych przed błędami, póki jest na to jeszcze czas!