Zdejmowanie klątwy

Zamów od 99 zł

Jak skorzystać?

1. Kliknij przycisk zamów

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły.

Nie cieszy Cię życie? Prześladuje pech? Brakuje energii do działania? Zastanów się, czy nie została rzucona na Ciebie klątwa!

Osoba, na którą została rzucona klątwa doświadcza wielu negatywnych zdarzeń. Przydarzają jej się dziwne zbiegi okoliczności. Zaczyna tracić dobra materialne i niematerialne. Również w sferze psychicznej zaczyna być nie najlepiej: pojawia się zbytnia nerwowość, koszmary senne, uzależnienia, nieporozumienia w kontaktach z ludźmi.

Początek klątwy zawsze jest podobny – wszystkie bliskie osoby zaczynają się od nas odwracać. W skrajnych przypadkach dochodzi do ich utraty w skutek groźnych chorób.

Jak wygląda proces zdejmowania klątwy?

Zdejmowanie klątwy wymaga całkowitego oczyszczenia otoczenia z sił wpływających na taki, a nie innych wygląd obecnej sytuacji. Odczynianie to rytualny obrzęd – w czasie jego trwania dochodzi do zdjęcia klątwy i rozproszenia jej w przestrzeni. Następuje przemiana złej siły na dobrą. Działająca siła nie zostaje zlikwidowana, a jedynie zostaje zmieniony jej kierunek.

Zdjęcie klątwy wymaga ogromnej energii od jasnowidza, czy wróżki. Ten, kto ją zdejmuje musi umiejętnie kontrolować i kierować tak pozyskaną mocą. Niewłaściwe działanie może jedynie wzmocnić działanie klątwy i pogorszyć los poszkodowanej osoby.

Pamiętaj!

Jeśli niepowodzeniom, jakie spotykają Cię w życiu nie towarzyszy żadne wiarygodne wytłumaczenie, najprawdopodobniej została rzucona na Ciebie klątwa. Od wielu lat zajmuję się zdejmowaniem klątw. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, napisz do mnie lub zadzwoń. Przez klątwę nie zaznasz szczęścia, a Twoje życie po prostu zacznie się sypać. Zło może odebrać naprawdę wszystko. Nie pozwól mu na to!

Sam zabieg oczyszczania trwa zazwyczaj od 30-60 minut. Następnie osoba poddawana takiemu procesowi zostaje napełniona energią ochronną. W sytuacjach, gdy dochodzi do dużego przeciążenia negatywną energią i nagromadzeniem toksycznych osób w otoczeniu, można również u mnie zamówić wzmocnienie aury energią ochronną.

Wszystko jak w opisie

Ciekawe informacje, bardzo obszerna wiadomosc, wiele wskazowek i rad. Ciekawe, ze wiele informacji o nas z przeszlosci. Mam nadzieje, ze bedziemy nadal razem.

Wybrana usługa: Analiza przyszłości związku
Marta ze Szczecina
15 grudnia 2018

Należało mu się.

Jak wyżej. Urok skuteczny. Należało mu się. Niech cierpi. Bardzo dziękuję za rzetelną i dokładną usługę. Polecam

Wybrana usługa: Rzucanie uroku
Krystyna z Łodzi
17 grudnia 2018

Wszystko jednak jest zapisane

Poznałam fajnego chłopaka. Znajomi trochę byli przeciwni. Nie wiedziałam, czy warto inwestować w tą relację. Numerologia powiedziała jasno, że to związek bez przyszłości i będę się długo męczyć. Po niedługim czasie okazało się, że ona ma dziecko i nie myśli o mnie poważnie. Wszystko jasne. Dziękuje!

Wybrana usługa: Numerologia partnerska
Milena z Jeleniej Góry
8 grudnia 2018

Najlepsza wróżka na świecie!

dziekuje ci amala!! wreszcie mam spokoj i wiem co mam robic! pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkiego dobrego!!!

Wybrana usługa: Oczyszczanie
Romuald z Krzyszewic
16 grudnia 2018

Chudłam, tyłam i schudłam!

Próbowałam wszystkich diet i nic nie działało. Wiedziałam, ze problem jest we mnie. Ale nie wiedziałam gdzie. Nie brakowało mi silnej woli.. Ale nie szło. Dopiero rytuał uwolnił mój umysł od otyłości! Powoli do przodu! Pierwsze w życiu bikini czeka!

Wybrana usługa: Rytuał wspierający odchudzanie
Karolina z Koszalina
3 grudnia 2018