Zdejmowanie klątwy

Zamawiam rozmowę

Prześladuje Cię pech? Nic Ci się nie udaje? Ten rytuał jest dla Ciebie!

Czujesz, że coś złego dzieje się w Twoim życiu? Brakuje Ci energii do działania? Nic nie układa się po Twojej myśli? Zastanów się, czy nie została rzucona na Ciebie klątwa!

Osoba, na którą została rzucona klątwa doświadcza wielu negatywnych zdarzeń. Przydarzają jej się dziwne zbiegi okoliczności. Zaczyna tracić dobra materialne i niematerialne. Również w sferze psychicznej zaczyna być nie najlepiej: pojawia się zbytnia nerwowość, koszmary senne, uzależnienia, nieporozumienia w kontaktach z ludźmi.

Początek klątwy zawsze jest podobny – wszystkie bliskie osoby zaczynają się od nas odwracać. Znikają pieniądze, radość z życia… Nie czekaj, aż klątwa pochłonie Cię w całości! Działaj!

Jak wygląda proces zdejmowania klątwy?

Zdejmowanie klątwy wymaga całkowitego oczyszczenia otoczenia z sił wpływających na negatywną sytuację osoby otoczonej klątwą. Odczynianie to rytualny obrzęd – w czasie jego trwania dochodzi do zdjęcia fatum i rozproszenia go w przestrzeni. Następuje przemiana złej siły na dobrą. Zdjęcie klątwy wymaga ogromnej energii od jasnowidza, czy wróżki. Ten, kto ją zdejmuje musi umiejętnie kontrolować i kierować tak pozyskaną mocą.

Pamiętaj!

Jeśli niepowodzeniom, jakie spotykają Cię w życiu nie towarzyszy żadne wiarygodne wytłumaczenie, to sugeruje działanie złego fatum. Od wielu lat zajmuję się zdejmowaniem klątw. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, zadzwoń do mnie lub zostaw do siebie kontakt. Przez klątwę nie zaznasz szczęścia, a Twoje życie po prostu zacznie się sypać. Zło może odebrać naprawdę wszystko. Nie pozwól mu na to!

Najlepsza wróżka na świecie!

dziekuje ci amala!! wreszcie mam spokoj i wiem co mam robic! pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkiego dobrego!!!

Wybrana usługa: Oczyszczanie
Romuald z Krzyszewic
16 grudnia 2018

Koniec z długami!

Nie wiedziałem co zrobić! Ostatnim ratunkiem byłaś Ty Amalo! Wiedziałem, że to nie będzie od razu, ale zaufałem! Powoli, krok za krokiem wychodzę z długów! Nowe zlecenia powili się pojawiają! Uwielbiam Cię!

Wybrana usługa: Rytuał finansowy
Władysław z Łeby
10 grudnia 2018

Myślałam, że będzie szybciej

Jasnowidz Amala wykonała rytuał. Liczyłam na szybką poprawę a tu po dwóch tygodniach pojawiła się tylko podwyżka w pracy. Po miesiącu dostałam zaległe pieniądze z urzędu.. Ale gdzie to bogactwo?

Wybrana usługa: Rytuał finansowy
Kamila z Piaseczna
11 grudnia 2018

Chyba się spóźniłam…

Za długo się wahałam. W końcu postanowiłam, że naprawię nasz związek i zdecydowałam się na rytuał miłosny. Kochamy się. Ale zanim zrobiłam rytuał on już podpisał kontrakt na pół roku do Norwegii… Teraz muszę znów czekać.

Wybrana usługa: Rytuał miłosny
Aldona z Bytomia
14 grudnia 2018

Wszystko dobrze sie potoczyło!

No i wszystko załatwione. Nie miałem pewności czy sobie poradzę, ale dzięki przewodnictwu i radom Amali dałem rade. Dziękuje i z pewnością wrócę po więcej!

Wybrana usługa: Numerologia
Michał z Raszyna
1 grudnia 2018