Zdejmowanie klątwy

Zamawiam rozmowę

Prześladuje Cię pech? Nic Ci się nie udaje? Ten rytuał jest dla Ciebie!

Czujesz, że coś złego dzieje się w Twoim życiu? Brakuje Ci energii do działania? Nic nie układa się po Twojej myśli? Zastanów się, czy nie została rzucona na Ciebie klątwa!

Osoba, na którą została rzucona klątwa doświadcza wielu negatywnych zdarzeń. Przydarzają jej się dziwne zbiegi okoliczności. Zaczyna tracić dobra materialne i niematerialne. Również w sferze psychicznej zaczyna być nie najlepiej: pojawia się zbytnia nerwowość, koszmary senne, uzależnienia, nieporozumienia w kontaktach z ludźmi.

Początek klątwy zawsze jest podobny – wszystkie bliskie osoby zaczynają się od nas odwracać. Znikają pieniądze, radość z życia… Nie czekaj, aż klątwa pochłonie Cię w całości! Działaj!

Jak wygląda proces zdejmowania klątwy?

Zdejmowanie klątwy wymaga całkowitego oczyszczenia otoczenia z sił wpływających na negatywną sytuację osoby otoczonej klątwą. Odczynianie to rytualny obrzęd – w czasie jego trwania dochodzi do zdjęcia fatum i rozproszenia go w przestrzeni. Następuje przemiana złej siły na dobrą. Zdjęcie klątwy wymaga ogromnej energii od jasnowidza, czy wróżki. Ten, kto ją zdejmuje musi umiejętnie kontrolować i kierować tak pozyskaną mocą.

Pamiętaj!

Jeśli niepowodzeniom, jakie spotykają Cię w życiu nie towarzyszy żadne wiarygodne wytłumaczenie, to sugeruje działanie złego fatum. Od wielu lat zajmuję się zdejmowaniem klątw. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, zadzwoń do mnie lub zostaw do siebie kontakt. Przez klątwę nie zaznasz szczęścia, a Twoje życie po prostu zacznie się sypać. Zło może odebrać naprawdę wszystko. Nie pozwól mu na to!

Wszystko jednak jest zapisane

Poznałam fajnego chłopaka. Znajomi trochę byli przeciwni. Nie wiedziałam, czy warto inwestować w tą relację. Numerologia powiedziała jasno, że to związek bez przyszłości i będę się długo męczyć. Po niedługim czasie okazało się, że ona ma dziecko i nie myśli o mnie poważnie. Wszystko jasne. Dziękuje!

Wybrana usługa: Numerologia partnerska
Milena z Jeleniej Góry
8 grudnia 2018

Wszystko dobrze sie potoczyło!

No i wszystko załatwione. Nie miałem pewności czy sobie poradzę, ale dzięki przewodnictwu i radom Amali dałem rade. Dziękuje i z pewnością wrócę po więcej!

Wybrana usługa: Numerologia
Michał z Raszyna
1 grudnia 2018

Czas pokaze…

Trudno oceniac cos co jeszcze sie nie stalo, ale wizja jest bardzo obszerna duzo informacji tych dobrych i tych mniej dobrych Analiza wyjsciowa 100% prawdy

Wybrana usługa: Przepowiednia 2018
Eugeniusz z Ełku
10 grudnia 2018

Myślałam, że będzie szybciej

Jasnowidz Amala wykonała rytuał. Liczyłam na szybką poprawę a tu po dwóch tygodniach pojawiła się tylko podwyżka w pracy. Po miesiącu dostałam zaległe pieniądze z urzędu.. Ale gdzie to bogactwo?

Wybrana usługa: Rytuał finansowy
Kamila z Piaseczna
11 grudnia 2018

Skutecznie. To najważniejsze.

Dobra cena. Szybka realizacja i szybki efekt. Praca na szczęście już zmieniona. Pozdrawiam najlepszą jasnowidz w Polsce!!

Wybrana usługa: Rzucanie uroku
Grzegorz z Gdańska
9 grudnia 2018