Zdejmowanie klątwy

Zamawiam rozmowę

Prześladuje Cię pech? Nic Ci się nie udaje? Ten rytuał jest dla Ciebie!

Czujesz, że coś złego dzieje się w Twoim życiu? Brakuje Ci energii do działania? Nic nie układa się po Twojej myśli? Zastanów się, czy nie została rzucona na Ciebie klątwa!

Osoba, na którą została rzucona klątwa doświadcza wielu negatywnych zdarzeń. Przydarzają jej się dziwne zbiegi okoliczności. Zaczyna tracić dobra materialne i niematerialne. Również w sferze psychicznej zaczyna być nie najlepiej: pojawia się zbytnia nerwowość, koszmary senne, uzależnienia, nieporozumienia w kontaktach z ludźmi.

Początek klątwy zawsze jest podobny – wszystkie bliskie osoby zaczynają się od nas odwracać. Znikają pieniądze, radość z życia… Nie czekaj, aż klątwa pochłonie Cię w całości! Działaj!

Jak wygląda proces zdejmowania klątwy?

Zdejmowanie klątwy wymaga całkowitego oczyszczenia otoczenia z sił wpływających na negatywną sytuację osoby otoczonej klątwą. Odczynianie to rytualny obrzęd – w czasie jego trwania dochodzi do zdjęcia fatum i rozproszenia go w przestrzeni. Następuje przemiana złej siły na dobrą. Zdjęcie klątwy wymaga ogromnej energii od jasnowidza, czy wróżki. Ten, kto ją zdejmuje musi umiejętnie kontrolować i kierować tak pozyskaną mocą.

Pamiętaj!

Jeśli niepowodzeniom, jakie spotykają Cię w życiu nie towarzyszy żadne wiarygodne wytłumaczenie, to sugeruje działanie złego fatum. Od wielu lat zajmuję się zdejmowaniem klątw. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, zadzwoń do mnie lub zostaw do siebie kontakt. Przez klątwę nie zaznasz szczęścia, a Twoje życie po prostu zacznie się sypać. Zło może odebrać naprawdę wszystko. Nie pozwól mu na to!

odwolaj to!!!!111

Denerwowal mnie ten kundel!!!1 Ale nie musiał od razu zdychać! Jak się moj somsiad dowie, ze to ja to Cie znajdee!!!

Wybrana usługa: Rzucanie uroku
Stasiek ze Stalowej Woli
17 grudnia 2018

Nie uwierzyłem dopóki nie przeczytałem

Myślałem, że to zwykłe bzdury. Po przeczytaniu tego co napisala amala mam pewnosc że to ma sens. Nie ma co czekać, trzeba działac i tyle!!1

Wybrana usługa: Rzucenie Uroku
Piotr z Raszyna
6 grudnia 2018

A jednak to urok!

kiedyś sąsiadka powiedziała, ze mnie przeklina, bo kot jej zdechl! Od tamtej pory nie mogłam mieć żadnego zwierzaka a kocham je! Piszę z opóźnieniem, bo nie wierzyłam, ze mój piesek przetrwa! Ale mam go już pol roku i wszystko jest super!!! Dziękuję serdecznie!

Wybrana usługa: Zdejmowanie uroku
Gertruda z Częstochowy
16 grudnia 2018

Sama nie wiem…

To było dziwne. Ćwiczylam i nie chudłam. Głodówki itd.. nic. Zupełnie bez zmian. Jakby mój organizm uznawał tylko jedną słuszną wagę i grama mniej. Skusiłam się na rytuał. Po miesiącu waga zaczęła spadać. Nawet przy mniejszej ilości ćwiczeń. Chyba działa 🙂

Wybrana usługa: Rytuał wspierający odchudzanie
Iga z Wrocławia
11 grudnia 2018

Wygrałam!

Grałam od lat, ale nigdy nic nie wygrałam. Amala podała mi numery i trafiłam 4! A potem 5! Nadal czekam na 6! Amalo??!! 😀

Wybrana usługa: Typowanie numerów Lotto
Bożenka z Krosna
18 grudnia 2018