Zdejmowanie klątwy

Zamów od 99 zł

Czujesz, że coś złego dzieje się w Twoim życiu? To może być klątwa!

Jak skorzystać?

1. Kliknij przycisk zamów

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły.

Nie cieszy Cię życie? Prześladuje pech? Brakuje energii do działania? Zastanów się, czy nie została rzucona na Ciebie klątwa!

Osoba, na którą została rzucona klątwa doświadcza wielu negatywnych zdarzeń. Przydarzają jej się dziwne zbiegi okoliczności. Zaczyna tracić dobra materialne i niematerialne. Również w sferze psychicznej zaczyna być nie najlepiej: pojawia się zbytnia nerwowość, koszmary senne, uzależnienia, nieporozumienia w kontaktach z ludźmi.

Początek klątwy zawsze jest podobny – wszystkie bliskie osoby zaczynają się od nas odwracać. W skrajnych przypadkach dochodzi do ich utraty w skutek groźnych chorób.

Jak wygląda proces zdejmowania klątwy?

Zdejmowanie klątwy wymaga całkowitego oczyszczenia otoczenia z sił wpływających na taki, a nie innych wygląd obecnej sytuacji. Odczynianie to rytualny obrzęd – w czasie jego trwania dochodzi do zdjęcia klątwy i rozproszenia jej w przestrzeni. Następuje przemiana złej siły na dobrą. Działająca siła nie zostaje zlikwidowana, a jedynie zostaje zmieniony jej kierunek.

Zdjęcie klątwy wymaga ogromnej energii od jasnowidza, czy wróżki. Ten, kto ją zdejmuje musi umiejętnie kontrolować i kierować tak pozyskaną mocą. Niewłaściwe działanie może jedynie wzmocnić działanie klątwy i pogorszyć los poszkodowanej osoby.

Pamiętaj!

Jeśli niepowodzeniom, jakie spotykają Cię w życiu nie towarzyszy żadne wiarygodne wytłumaczenie, najprawdopodobniej została rzucona na Ciebie klątwa. Od wielu lat zajmuję się zdejmowaniem klątw. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, napisz do mnie lub zadzwoń. Przez klątwę nie zaznasz szczęścia, a Twoje życie po prostu zacznie się sypać. Zło może odebrać naprawdę wszystko. Nie pozwól mu na to!

Sam zabieg oczyszczania trwa zazwyczaj od 30-60 minut. Następnie osoba poddawana takiemu procesowi zostaje napełniona energią ochronną. W sytuacjach, gdy dochodzi do dużego przeciążenia negatywną energią i nagromadzeniem toksycznych osób w otoczeniu, można również u mnie zamówić wzmocnienie aury energią ochronną.

Chyba się spóźniłam…

Za długo się wahałam. W końcu postanowiłam, że naprawię nasz związek i zdecydowałam się na rytuał miłosny. Kochamy się. Ale zanim zrobiłam rytuał on już podpisał kontrakt na pół roku do Norwegii… Teraz muszę znów czekać.

Wybrana usługa: Rytuał miłosny
Aldona z Bytomia
14 grudnia 2018

Troche sie balam, ale jest cudownie!!

Znamy sie od dziecka ale on nigdy nie traktowal mnie powaznie,,, nie wiedzialam co zrobic,,, no i wymyslalam rytual. Udalo sie!!! zwrocil na mnie uwage. Zaczeismy rozmawiac i tak jak pani powiedzial. To byl dobry pocatek. Jestesmy razme!!!!

Wybrana usługa: Rzucanie uroku miłosnego
Ilona z Kościerzyny
11 grudnia 2018

Wszystko jak w opisie

Ciekawe informacje, bardzo obszerna wiadomosc, wiele wskazowek i rad. Ciekawe, ze wiele informacji o nas z przeszlosci. Mam nadzieje, ze bedziemy nadal razem.

Wybrana usługa: Analiza przyszłości związku
Marta ze Szczecina
15 grudnia 2018

On mnie kocha!

Jestesmy małzenstwem 5 lat i nagle w jego pracy pojawila się kobieta. Balam się. Niby mówił, że nic ich nie łączy…Ale wiadomo. Postawiłam na rytauł. Teraz wiem, że nie ma nawet minuty dla niej, bo ciagle zajmuje się tylko mną! Dziękuję Amalo!

Wybrana usługa: Rytuał miłosny
Monika z Jarocina
13 grudnia 2018

miłość!

Pewna dziewczyna kiedyś powiedziała, ze nigdy nie będę szczesliwa, bo odbiłam jej chłopaka… Przez 40 lat żaden mój związek nie przetrwal. Zaczelam się zastanawiać, czy to ma sens ten urok. Ale sprobowalam i poznałam Jacka. Czuję,z e to z nim spedze resztę życia! Urok zdjęty!

Wybrana usługa: Zdejmowanie uroku
Barbara z Lublina
17 grudnia 2018