Dlaczego samodzielne wykonywanie rytuałów jest niebezpieczne i należy to pozostawić profesjonalistom

Choć domowych sposobów na poznawanie przyszłości jest wiele, to jednak nie zawsze mogą okazać się dla nas bezpieczne. Często pragnienie zapewnienia sobie szczęścia jest tak duże, że nie zważając na ostrzeżenia zaczynamy „zabawę” z rytuałami.

Ludzie którzy boją się wróżek, albo im nie ufają częściej decydują się na samodzielne wykonywanie rytuałów w domu. Są przekonani, że mają taką samą moc i nie jest to nic skomplikowanego. Bo niby co im może grozić? Oczywiście, są w błędzie. Rytuały przeprowadzone w nieumiejętny sposób mogą okazać się bardzo niebezpieczne. To potężne narzędzia, które wymagają odpowiedniego przygotowania, jak i ogromnej wiedzy. Informacje te przekazywane są w tajemnicy wyłącznie wybranym i często z pokolenia na pokolenie.

Traktowanie rytuałów jako zabawy, to bagatelizowanie realnego zagrożenia. Nieumiejętne wykonywanie określonych działań, opierając swoją wiedzę na treściach znalezionych w Internecie może grozić osiągnięciem odwrotnego skutku od zamierzonego na początku. Dobra wróżka powie Ci, że samodzielne poprawne wykonanie rytuału jest praktycznie niemożliwe. Tego typu działanie wymaga szacunku, skupienia, gotowości i co najważniejsze odpowiedniej wiedzy. Nie da się tego nauczyć w kilka godzin – a jeśli ktoś tak nam mówi, znaczy że jest w dużym błędzie i nie ma szacunku do rytuałów.

Rytuały są bardzo skuteczne, o ile są wykonywane przez wykwalifikowaną osobę. Są wtedy bezpieczne i pozwalają na osiągnięcie założonego celu. Do każdego rytuału trzeba podchodzić bardzo indywidualnie z odpowiednią wiedzą i techniką. Wróżka jest specjalistą – w przypadku rytuałów ezoterycznych. Jeśli jej powierzymy wykonanie takiego działania, możemy mieć pewność, że wszystko się powiedzie i rytuał zadziała prawidłowo. Czasem należy powtórzyć rytuał – to jednak określa wróżka na pierwszym spotkaniu – wiele zależy od naszej intencji i indywidualnych potrzeb.