Numerologia w związku – dlaczego warto znać swoja wspólną liczbę Drogi Życia?

numerologia partnerska wróżbyCzy wiesz, że wszystko co dzieje się w Twoim związku, wynika z liczby jaka mu patronuje? Zapytasz, jak obliczyć cyfrę mojego związku? Wystarczy, że dodasz do siebie wszystkie cyfry z Twojej daty urodzenia – do otrzymania jednocyfrowego wyniku. Następnie zrób to samo z datą partnera. Na końcu dodaj dwie otrzymane liczby, powinien wyjść jednocyfrowy wynik – czyli Wasza szczęśliwa liczba.

1. Jedna dusza w dwóch ciałach

Jedynka to miłość od pierwszego wejrzenia. Zapewne od razu mieliście pewność, że jesteście sobie zapisani w gwiazdach. Razem tworzycie pełnie – motywujecie się nawzajem, wspieracie i pomagacie. Zdrady i nielojalność nie znajdują tu dla siebie miejsca. Mało kiedy się kłócicie i spieracie, prawda? Zawsze jesteście jednomyślni. Jedno za drugim stoi murem.

2. Zapatrzeni w siebie

O wszystkim sobie mówicie. Dzielicie się każdym przeżyciem. Jesteście do siebie bardzo, ale to bardzo przywiązani. Nie widzicie świata poza sobą. Bez reszty zatraciliście się w tym związku i dobrze Wam z tym. Uwielbiacie się tulić i całować. Warto jednak, żebyście otworzyli się na nowe doświadczenia i znajomości – zdrowo jest mieć coś poza partnerem.

3. Miłosne uniesienia

Tu nie ma gwarancji stałości, ani wierności. Wspólne podróże, flirty, spotkania i zabawy Was jednoczą. Nie myślicie o stabilizacji, domu i dzieciach. Żyjecie tu i teraz. Taki układ sprawdza się, gdy oboje dajcie sobie maksymalną swobodę – bez zazdrości i zobowiązań. Najlepiej sprawdza się w związkach na odległość.

4. Rozsądek

Łączy Was wiele – dom, samochód, dzieci. Najważniejsze jest to, że możecie na sobie polegać. Wielkie uczucie i miłosne uniesienia schodzą na dalszy plan. Razem łatwiej jest iść Wam przez życie, niż osobno. Stawiacie na racjonalne podejście do budowania związku. Jednak czasem może warto trochę zaszaleć? Szkoda, żeby do Waszej relacji wkradła się rutyna.

5. Ciągła niepewność

Liczne rozstania, kłótnie i wielka emocjonalna burza – to charakteryzuje Wasz związek. Raz jest wielka miłość, a zaraz potem krzyki i rozstanie. Nie ma pewności, jak długo uda Wam się tak funkcjonować. Każdy dzień to niepewność. Powtarzanie tego samego schematu w kółko nic nie daje? Może warto pomyśleć o terapii dla par?

6. T jak tradycja

Macie wspólny gotowy plan na życie: dzieci, dom, rodzina. Jesteście siebie pewni i wyjątkowo zgodni. Stawiacie na tradycyjny podział ról w związku. Istna sielanka. Każdy ma swoje miejsce, gdzie mu jest po prostu dobrze.

7. Dojrzały związek

Tu nie ma miejsca na zazdrość. Jesteście dojrzali i pewni swego. Posiadacie wspólne pasje. Możecie godzinami rozmawiać na różne tematy. Jeśli chodzi o okazywanie uczuć jesteście bardzo zdystansowani. Nie ma tu miejsca na pocałunki. Co gorsza, uciekacie od seksu. Zastanówcie się, czy o to Wam chodzi? Co z chemią, która jest tak ważna?

8. Walka

W tym związku trwa ciągła walka o władzę. O to kto ma rację i czyje będzie na górze. Lubicie sobie dogryzać i uderzać w słabe punkty. Seks jest dla Was ważny – na tym polu panuje wielka namiętność. Potraficie podgrzać atmosferę. Dobrze się stanie, jeśli pomyślicie o kompromisach, które ułatwią Wam codzienne życie.

9. Jedność dusz

Żyjecie w przeświadczeniu, że znacie się praktycznie od zawsze. W Waszym związku panuje magia i wielka miłość. Rozumiecie się bez słów. Macie wspólne marzenia, plany i ideały. Lubicie rozwijać się duchowo i skupiać na przeżywaniu. Czasem jednak warto zejść na ziemię i pomyśleć o codziennych sprawach.